Інтернет магазин взуття українського виробництва ТМ FX Shoes

Кошик порожній!

Доставка і гарантії

Способи доставки


Доставка по Україні.                 Доставка здійснюється за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта". Вартість доставки, а також терміни доставки, можуть змінюватися, в залежності від міста доставки.   Розрахувати вартість доставки.  Розрахувати терміни доствки. 

При замовленні від 1500 грн. (для оптових клієнтів при замовленні від
20 000 грн.) - доставка безкоштовна.


Способи оплати

Оплата при отриманні у відділенні Нової Пошти                                Вартість доставки "Нова Пошта" післяплатою (оплата за товар при отриманні): доставка + зворотний грошовий переказ. Тільки на території України.

Оплата онлайн картою Visa, Mastercard - LiqPay


Гарантії

Гарантійний термін на взуття - 30 днів з дня покупки.

Гарантійний термін носіння (експлуатації) нараховується з дня продажу.

Претензії до якості взуття приймаються протягом гарантійного терміну з моменту покупки, не рахуючи цей день, на підставі електронного листа на адресу магазину з фотографіями, на яких чітко видно дефект взуття, з повною прізвищем і ім'ям покупця, номером контактного телефону. Для більш детального розгляду, або в разі позитивної відповіді на ваш лист, може знадобитися пересилання товару в магазин за рахунок покупця. При виявлення фабричного дефекту посилка оплачується магазином. Заява розглядається протягом 7 днів з дня отримання листа або взуття. Суб'єкт господарювання залишає за собою право на проведення експертизи. Якщо в результаті експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару покупцеві, в наслідок порушення ним встановлених правил використання та зберігання або транспортування, дії третіх осіб, або дії непереборної сили, вимоги покупця не підлягають задоволенню, а покупець зобов'язаний відшкодувати продавцю витрати на проведення експертизи (ст. 8 п.14 Закону України «Про захист прав споживачів»).

Гарантія на взуття не надається в наступних випадках: при недотриманні умов експлуатації та зберігання; при неправильному підборі розміру взуття по повноті, з нестандартною формою стопи або розміром ноги; на змінні деталі (устілки, шнурки та ін.); на дрібні дефекти, які виникли в процесі експлуатації.